Nowoczesne oblicze medycyny estetycznej


Jeśli z poprawianiem urody kojarzy ci się jedynie botoks poznań i chirurgia plastyczna, to zdecydowanie przegapiłeś rozwój o wiele mniej inwazyjnych metod medycyny estetycznej. Sprawdź, co nowego słychać w branży urodowej.
Technologia na pierwszym miejscu
Współczesna medycyna estetyczna zdecydowanie nie boi się nowoczesnych technologii i chętnie korzysta z najnowszych wynalazków. Przejawem tego jest korzystanie z innowacyjnych metod bazujących na laserze frakcyjnym czy radiofrekwencji mikroigłowej.
Bezpieczne preparaty
W medycynie estetycznej zaczęto również zwracać uwagę na bezpieczeństwo stosowanych metod. Dawniej zabiegi były przeprowadzane niejednokrotnie z wykorzystaniem szkodliwych dla zdrowia wypełniaczy akrylowych i silikonowych. Obecnie rynek jest zdominowany m.in. przez występujący naturalnie w skórze człowieka kwas hialuronowy. Sporą popularnością cieszą się również biostymulatory.
Naturalny efekt
Coraz więcej osób decyduje się na możliwie naturalny wygląd. powiększanie ust poznań do monstrualnych rozmiarów nie jest już modne, podobnie jak naciąganie skóry twarzy do momentu, gdy uśmiechnięcie się graniczy z cudem. Poprawianie urody z zachowaniem naturalności jest obecnie prawdziwym hitem nie tylko wśród gwiazd.