Dekorator-psycholog duszy


Każdy z nas pamięta swój ślub, a następnie dom weselny i dekoracje sali weselnej. Firmy dekoracyjne oferują obecnie coraz więcej atrakcji na przyjęciach weselnych tj. ciężki dym na pierwszy taniec, dekoracje światłem, fontanny sceniczne tzw: zimne iskry, kwiaty, balony, kokardy. Dobry dekorator musi w swojej branży spełniać się w różnych rolach. Ślubna dekoracja sali weselnej Poznań. Osoba ta powinna mieć odpowiednie podejście do ludzi czyli posiadać miłą osobowość i wzbudzać zaufanie. Każda młoda para ma inne upodobania. Osoba, która zajmuje się wystrojem musi cierpliwie wysłuchać jakie oczekiwania mają nowożeńcy. Trzeba trafić w ich gust. Wiąże się to z przeprowadzeniem serdecznej rozmowy w trakcie, której dekorator wypunktuje co przyszli małżonkowie lubią a czego nie. Należy też zapytać np: jakie kolory preferują, które kwiaty lubią. To ich wesele – oni wybierają. Należy to podkreślać, aby młodzi czuli, że są najważniejsi.
Dobierając bukiety na stół należy dobrze znać kunszt florystyki, aby efekt był świetny. Wystrój ma oczarować parę młodą, ale także gości weselnych.
Im lepsze wrażenie zrobi dekoracja tym uznanie dla firmy dekoracyjnej większe i pewność, że pozyska następnych klientów.

Polecane: dekoracje weselne i bukiety ślubne Poznań.